Essential Botanics -Valerian (Kediotu) ve Melisa İçeren Takviye Edici Gida

Kediotu, melisa ve mercanköşk ekstrelerine dayalı bitkisel antistres kompleksi hızlı ve uzun süreli sakinleştirici bir etki sağlar.
Sinirliliği azaltır, uyku kalitesini artırır, duygusal dengeyi normalleştirir. Optimal dozajlardaki aktif bileşenler, uyuşukluğa neden olmadan merkezi sinir sistemini hafifçe etkiler.

  • Kediotu ekstresi antispazmodik etki sağlar, sinir sisteminin uyarılabilirliğini azaltır, kalp ritmini sakinleştirir ve doğal uykuyu kolaylaştırır.
  • Melisa otu vücuda çok sayıda biyoflavonoidlerin ve diğer organik bileşiklerin tedarikini sağlar. Hafif yatıştırıcı bir etki sağlar, metabolik süreçlerin ve gastrointestinal sistemin işlevinin normalleşmesine yardımcı olur.
  • Mercanköşk otu sinir sistemi üzerinde yararlı bir etki sağlar, duygusal dengeyi normalleştirmeye yardımcı olur.
Kullanım şekli

Yetişkinler tarafından günde 2 kapsülün yiyeceklerle birlikte kullanılması tavsiye edilir.
Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

İlaç değildir Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

satinal

INULIN CONCENTRATE TAKVİYE EDİCİ GIDA

Inulin concentrate Yer Elması Tozu Takviye Edici Gıda

Şaşırtıcı bir bitki olan yer elmasını en önemli biyolojik aktif bileşenlerinden oluşan bir komplekstir. Yer elması, kökünde bulunan inülin maddesinin ortaya çıkması ile gerçek bir üne kavuştu. Kan şekerinin düzene girmesine yardımcı olur.

Kullanım şekli

Kullanım şekli: 2 gram Yer Elması Tozu (1 kahve kaşığı), su ile karıştırılarak yemekten yarım saat önce alınmalıdır.
Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Emniyet bandı kopuk veya eksik olan ürünleri kesinlikle kullanmayınız.

satinal

LYMPHOSAN PURE LIFE

Lymphosan Pure Life - Bitkiler içeren Takviye Edici Gıda

Ürünün içeriği ekinezya ekstraktı, dulavratotu kökü ve sinameki yaprakları ile zenginleştirilmiştir.

Kullanım şekli

Yetişkinlerin günde 1 ya da 2 defa 1’er çay kaşığı (7,5 g) gıdayı bir fincan (200 ml) ılık su ile (50-65 C) elektrikli karıştırıcı yardımı ile yüksek hızda homojen bir şekilde karıştırarak tüketmesi tavsiye edilir.
Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

satinal

LYMPHOSAN J COMFORT

Kollajen Hidrolizat İçeren Takviye Edici Gıda

Kolajen, kıkırdak ve bağ dokularında yer alan yapısal bir proteindir. Üründe bu madde, vücut tarafından emilebilen hidrolizat şeklinde kullanılmaktadır. İçeriğinde ayrıca kuşburnu ekstresi barındırır.

Kullanım şekli

Yetişkinlerin günde 1 ya da 2 defa 1’er çay kaşığı (7,5 g) gıdayı bir fincan (200 ml) ılık su ile (50-65 C) elektrikli karıştırıcı yardımı ile yüksek hızda homojen bir şekilde karıştırarak tüketmesi tavsiye edilir.

satinal

ESSENTIAL BOTANICS

VALERIAN & MELISSA / VALERİAN (KEDİOTU) VE MELİSA İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA

Kediotu, melisa ve kekik özlerinden oluşan ile bitkisel formülü ile doğal uykunun başlamasına destek olurken, uyku kalitesinin artırılmasına yardımcı olur. Melissa otu vücuda çok sayıda biyoflavonoid ve diğer organik bileşikleri sağlar.

İçindekiler (1 kapsülde): Kediotu (Valerian) kökü ekstresi (Valerik asit), hidroksipropil metil selüloz, mercanköşk ekstresi, melisa yaprağı ekstresi. 30 kapsül

satinal

YOO GO !

YOO GO BETA-GLUCAN DRINK MIX (STRAWBERRY) /BETA GLUKAN, İZOMALTOOLIGOSAKKARITLER VE ÇILEK TOZU İÇEREN TAKVIYE EDICI GIDA

SweOat® doğal yulaf biyo-glukanları içeren içecek: lezzetli bir selüloz ve diyet lifleri kaynağı. Kolesterolü düşürmesi, bağırsakların işlevini düzenlemesi ve kan glukozunu kontrol etmesi, EFSA ve FDA gibi uzman kuruluşları tarafından onaylanan etkileridir.

İçindekiler: Yulaf bitkisi ekstresi (beta glukan), izomaltooligosakkaritler, kurutulmuş çilek tozu, asitlik düzenleyici: malik asit, kıvam arttırıcı: guar gam, doğal aroma verici: çilek, tatlandırıcı: steviol glikozitler. 5 g’lık 14 porsiyon

satinal

BEAUTY BOX

BEAUTY BOX GÜZELLİK VE SAĞLIK İÇİN

Vitaminler ve Koenzim Q10 Kadınların günlük beslenme ihtiyaçlarını desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir. Ürün 12 Vitamin ve Q10 içerir.

İçindekiler: А, D3, Е, К1, В1, В2, В6, В12 ve С vitaminleri, nikotinamid, folik asit, pantotenik asit, biyotin, taurin, Q10 koenzimi, tokoferoller karışımı (doğal E vitamini), deniz topalak yağı, CaroCare® doğal beta-karoteni. 2'şer kapsül içeren 30 paket 500172

satinal

Lymphosan J Comfort - Kollajen Hidrolizat

 

satinal

# 500217
Kolajen ,kıkırdak ve bağ dokularında yer alan yapısal bir proteindir.Üründe bu madde, vücut tarafından emiiebilen hidrolizat şeklinde kullanılmaktadır.İçeriğinde ayrıca kuşburnu ekstresi barındırır.

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir