Derin Temizlik Yüz Maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Tüm cilt tipleri için derinlemesine temizlik ve güçlü detoks. Güçlü "buharlı" termo-etki

Temizlenmeye yeni bir yaklaşım: termo-etki formülü kirleri giderir ve gözeneklerin daralmasına katkıda bulunur, porselen ve deniz kili yağ bezlerinin çalışmasının düzenlenmesine katkıda bulunur, bitki ekstreleri kan mikrosirkülasyonunu kızlandırır. ENDEMIX™ kompleksi, gençliğin hücresel düzeyde korunmasını sağlar.

TEMİZLEME VE DETOKS
Porselen kili (kaolin) cildi toksinlerden ve sebum fazlalıklarından temizler, yağ bezlerinin çalışmasını düzenler ve gözenekleri sıkılaştırır.
Deniz kili temizler, toksinleri giderir, kan dolaşımını hızlandırır, tahrişi azaltır, canlandırır, cilt tonunu ve rengini pürüzsüzleştirir.
Kafur yağı güçlü antibakteriyel ve antienflamatuar etkiye sahiptir. Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir, gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur ve sebum üretimini düzenler.

satinal

Güneş Işınlarından Koruyan Yüz Kremi SPF 50 - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Cildin yaşlanmasına ve pigmentasyona karşı çok etkili koruma, yumuşak cilt bakımı sağlar. ENDEMIX kompleksi, panthenol ve aynısefa ekstresi içeren krem çevrenin olumsuz etkileri ile başa çıkmaya yardımcı olur. Yüksek performanslı filtreler UVA ve UVB ışınlarına karşı güvenilir koruma sağlar. Tüm cilt tipleri için uygunduri

Kullanım şekli

Temiz cilde sabah saatlerinde hafif masaj hareketleri ile gündüz kreminden sonra veya sokağa çıkmadan 20 dakika önce yüzünüze uygulayınız.

Yenileyici Göz Kremi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

KOENZİM Q10, NARÇEKİRDEĞİ YAĞI, HYALÜRONİKASİT BİLEŞİNİ HARİKALAR YARATIYOR!

Koenzim Q10 içeren göz kremi, göz çevresinin kapsamlı bakımını sağlar. Göz çevresinin renk tonlamasının düzenlenmesine yardımcı olurken yorgunluk izlerinin ortadan kaldırılmasına destek olur ve nemlendirir.

Kullanım şekli

Az miktarda ürünü göz çevrenize tamamen emilene kadar uygulayınız.En iyi sonuç için 4 hafta boyunca sabah ve gece uygulayınız

satinal

Güneş Işınlarından Koruyan Yüz Kremi SPF 50 - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Foto yaşlanma ve pigmentasyona karşı çok etkili koruma, yumuşak cilt bakımı.

Cildinizi nemlendirirken, lekelenmesine karşı çok etkili koruma sağlar, yumuşak cilt bakımı sunar. ENDEMIX kompleksi, panthenol ve aynısefa ekstresi içeren krem çevrenin olumsuz etkileri ile başa çıkmaya yardımcı olur. Yüksek performanslı filtreler UVA ve UVB ışınlarına karşı güvenilir koruma sağlar.

Kullanım şekli

Sabah saatlerinde hafif masaj hareketleri ile gündüz kreminden sonra veya sokağa çıkmadan 20 dakika önce yüzünüze uygulayınız.

satinal

Besleyici Yüz Maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Deniz topalağı, habeş hardalı ve kara kimyon doğal yağları cildi besler ve canlandırıcı nem ile doyurur, rahatlık hissi verir.

Deniz topalağı ve kimyon yağları ile hafif kremsi maske cildin etkili bir şekilde beslenmesine, yenilenmesine ve elastikiyetinin artırılmasına yardımcı olur. Ürün özellikle göz çevresi, boyun ve dudak üstünü hedef alarak ipeksi ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza destek olur

Kullanım şekli

Maskeyi temiz yüzünüze uygulayıp 15–20 dakika bekletin.Maske artıklarını yumuşak bir peçete ile çıkarın veya daha yoğun bir etki için ciltte bırakın. İsteğiniz üzerine bu maske boyun, eller ve göz çevresindeki ciltler ve, bunun yanı sıra gece kremi olarak da kullanılabilir.

satinal

Matlaştirma yüz maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Porselen ve yeşil killerin hedefe odaklı yardımı: etkili gözenek temizleme ve yağlı parlaklığa karşı koruma.

Yağlı parlaklıktan kurtulun: cildinize gün boyu güzellik ve tazelik kazandırın!

İki çeşit kil (porselen ve yeşil) gözenekleri etkin bir şekilde temizleyerek matlaştırıcı etki sağlar.
Cadı fındığı çam ve kekik hidrolatları cildi tazeler ve canlandırır, yağ bezlerinin çalışmasının düzenlenmesine katkıda bulunur.
Ginseng ve ginkgo biloba ekstreleri cildin güzel ve genç kalmasını destekler, sedir ve shea yağları mükemmel yumuşatır, biyoyararlanabilen formdaki folik asit ekstresi cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur

Kullanım şekli

Göz çevresine değmeden temiz cildinize uygulayıp 5-7 dakika bekletin. Bol miktarda ılık su ile durulayın. Saç maskesini haftada bir defa veya her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

satinal

Yenileme Yüz Maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Büyük şehirlerdeki stres koşullarında yüz cildi için doğal bakım. Doğal bileşenler hücreleri onararak ve yenileyerek cildi belirgin olarak iyileştirir.

Yorgun ciltler için doğal kurtuluş! Hücre yenilenmesi sürecini başlatır, büyük şehirlerdeki stres koşullarında mükemmel etki göstererek çevrenin olumsuz etkilerinden korur.

PÜRÜZSÜZ YÜZ RENGİ
Ginseng ve ginkgo biloba ekstreleri cildin drenaj kabiliyetlerini arttırarak kan mikrosirkülasyonunu hızlandırır, kılcal damar duvarlarını güçlendirir, kılcal varis belirginliğini azaltır.

STRESE KARŞI KORUMA
Çinko, cildin lokal bağışıklık sistemini iyileştirir.
Kalsiyum, lipit üretimini düzenleyerek cildin kurumasını ve incelmesini önler.
Biyoyararlanabilen formdaki folik asit yaşamsal gücü arttırır ve su-mineral dengesini tekrardan kazandırarak esnekliğin artmasına katkıda bulunur.
Sedir ve shea yağları, lipid bariyerini normalleştirir ve cildi yumuşatır.

ERKEN YAŞLANMAYA KARŞI KORUMA
ENDEMIX™ kompleksi, cildin yenilenme hızını (yeni epidermal hücrelerin büyümesini) %26.6* oranında artırır.
* In vitro şartlarında yapılan testler ile kanıtlanmıştır.

  • Antistres Maske: büyük şehirlerin ritminde yaşayanlar için.
  • Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur

Ürün, yabani bitkiler, soğuk preslenmiş bitki yağları, yüksek kaliteli esansiyel yağlar temelinde förmüle edilmiştir. GDO içermez. Çevre dostu konserve sistemleri kullanılarak tasarlanmıştır. En yüksek biyolojik aktiviteye sahip olan yüksek kalitede biyo-parçalanabilir hammaddelerden üretilmiştir.
Parabenler, SLS, SLES, sülfatlar, ftalatlar, mineral yağlar ve petrolün damıtma ürünlerini içermez.

  • Formülün maksimum doğallığı ve yeni nesil çevre dostu biyobozunur koruyucularının kullanılması ürünün kısa raf ömrünü belirler: 18 ay.
  • Alerjik reaksiyonları önleyebilmek ve yüksek ölçüde aktif ekstrelere ve yağlara karşı olası hoşgörüsüzlüğü belirlemek için, kozmetik ürünün dirseğin iç bölgesinde test edilmesini öneririz.
Kullanım şekli

Göz çevresine değmeden temiz cildinize uygulayıp 10–15 dakika bekletin. Maske kalıntılarını su ile durulayın veya peçete ile silin. Haftada 1-2 kez veya ihtiyaç duyduğunuz durumlarda kullanın.

satinal

ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler- DERİN TEMİZLEYİCİ YÜZ MASKESİ

Derin Temizlik Yüz Maskesi - Güçlü buharlı termo-etki Tüm cilt tipleri için derinlemesine temizlik ve güçlü detoks bakımı sunar. Temizlenmeye yeni bir yaklaşım: termo-etki formülü kirleri giderir ve gözeneklerin daralmasına katkıda bulunur, porselen ve deniz kili yağ bezlerinin çalışmasının düzenlenmesine katkıda bulunur, bitki ekstreleri kan mikrosirkülasyonunu kızlandırır. ENDEMIX™ kompleksi, gençliğin hücresel düzeyde korunmasını sağlar.TEMİZLEME VE DETOKS Porselen kili (kaolin) cildi toksinlerden ve sebum fazlalıklarından temizler, yağ bezlerinin çalışmasını düzenler ve gözenekleri sıkılaştırır. Deniz kili temizler, toksinleri giderir, kan dolaşımını hızlandırır, tahrişi azaltır, canlandırır, cilt tonunu ve rengini pürüzsüzleştirir. Kafur yağı güçlü antibakteriyel ve antienflamatuar etkiye sahiptir. Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir, gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur ve sebum üretimini düzenler. GÜNCELLEME Nane ve mazi esansiyel yağları cildi yeniler ve canlandırır, stres ve yorgunluk izlerini ortadan kaldırır, cilde güzellik ve ışıltı kazandırır.Mazı yağı, güçlü onarıcı etkisi sayesinde cildin hızla yenilenmesine katkıda bulunur. Mürver, hanımeli, at kestanesi ve alıç ekstreleri metabolik süreçleri uyarır, kan damarlarının duvarlarını güçlendirir (kuperoz belirtilerini en aza indirir), canlandırıcı etki sağlar ve cilde genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırmada yardımcı olur.ERKEN YAŞLANMAYA KARŞI KORUMAbr Doğal ENDEMIX™ kompleksi cilt gençliğinin hücresel düzeyde korunmasını sağlar: %26,4* daha az “yaşlanmış” hücre.* In vitro şartlarında yapılan testler ile kanıtlanmıştır. Detoks ve gözeneklerin derinliğine temizlenmesi.Buharlaştırma etkisi. Yağlı ve karma ciltler için idealdir.Ürün, yabani bitki ekstreleri, soğuk preslenmiş yağlar ve yüksek kaliteli esansiyel yağlar temelinde üretilmiştir. GDO içermez. Çevre dostu konserve sistemleri kullanılarak tasarlanmıştır. En yüksek biyolojik aktiviteye sahip biyo çözünür hammaddelerden üretilmiştir.Parabenler, SLS, SLES, sülfatlar, ftalatlar, mineral yağlar ve petrolün damıtma ürünlerini içermez.Formülün maksimum doğallığı ve yeni nesil çevre dostu biyobozunur koruyucularının kullanılması ürünün kısa raf ömrünü belirler: 18 ay.Alerjik reaksiyonları önleyebilmek ve yüksek ölçüde aktif ekstrelere ve yağlara karşı olası hoşgörüsüzlüğü belirlemek için, kozmetik ürünün dirseğin iç bölgesinde test edilmesini öneririz. Göz çevresine değmeden temiz cildinize uygulayıp 5-7 dakika bekletin. Bol ılık su ile durulayın. Haftada bir defa veya gerekli görmeniz halinde uygulayın. Termo-etki elde edebilmek için maskeyi uygulamadan önce cildi pamuk diski ile hafifçe nemlendirmeniz önerilir.

satinal

ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler- MATLAŞTIRICI TONİK 200ML.

YAĞLI VE KARMA CİLT - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Ardıç suyu temelinde formüle edilen tonik normal ve yağlı olmaya eğilimli ciltlerin bakımı için uygundur: yatıştırır, matlaştırır ve gözenekleri sıkılaştırır.
Tanımlama

Ferahlatıcı tonik normal, karma ve yağlı olmaya eğilimli ciltler için uygundur. Ardıç suyu ve meyve asitleri kompleksi matlaştırıcı etki sağlar, gözenekleri sıkılaştırır ve cilt tonunu ve rengini pürüzsüzleştirir. Aynı zamanda kekik çiçeği suyu ödemi azaltır ve akne ile iltihaplanmayı önlemenin yanı sıra antiseptik bir etkiye sahiptir. Tonik esneklik kazandırır, pürüzsüzleştirir, cildin koruyucu potansiyelini ve lokal bağışıklığını artırır.

Ardıç suyu gözenekleri temizler ve sıkılaştırır, cildin aşırı yağlılığı ile baş eder ve cildin pürüzsüzlüğünü ve saflığını yeniden kazandırır.
Kekik çiçeği suyu kusurları önleyen ve cilde rahatlık veren mükemmel bir antiseptiktir.

Kullanım şekli

Pamuk disk yardımı ile göz çevresine değmeden temiz yüzünüzü ve boyun bölgenizi silin. Sabah ve/veya akşam uygulayın.

satinal

 

ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler- NEMLEDİRİCİ TONİK 200ML.

KURU VE HASSAS CİLT - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürün

Lavanta suyu ve ıhlamur çiçeği içeren tonik kuru ve hassas ciltler için mükemmeldir. Canlandırır, hassasiyeti azaltır, erken yaşlanmayı önler.
Tanımlama

Kuru ve hassas cildinize sakinlik ve rahatlık kazandırın.

  • Doğal nemlendirme faktörünün bileşenleri cildin doğal nem seviyesini korurken, pirinç ve pamuk yağları onu çevrenin olumsuz etkilerinden korur, besler ve yatıştırır.
  • Lavanta suyu cildi rahatlatır, yumuşatır, hassasiyetini azaltır, enflamatuar süreçlerin ve alerjik reaksiyonların şiddetini ve yoğunluğunu en aza indirir.
  • Ihlamır çiçekleri belirgin bir anti-age etkiye sahiptir.
Kullanım şekli

Pamuk disk yardımı ile göz çevresine değmeden temiz yüzünüzü ve boyun bölgenizi silin. Sabah ve/veya akşam uygulayın.

satinal

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir