Experalta Platinum-THE BODY LAB CELLULITE SPOT TOPICAL CONCENTRATE

Egzersizinizin etkisini artırın! Etkinliğini arttırmak için antrenmandan hemen sonra temiz cilde uygulayın.

Brownslim kompleksi antrenman etkisini arttirarak bel çevresinin incelmesine yardimci olur.

 • MOLEKÜL X50
  Lipid sentezini azaltır ve cildin yüzeyinde “portakal kabuğu” görünümünde bir azalma ve yumuşama sağlar.
 • SARMAŞIK ÖZÜ
  Kan dolaşımının aktive edilmesine destek olur. P vitamini, damarların kılcal geçirgenliğini azaltır.
 • YÜKSEK KONSANTRASYONDA ARNİKA VE KESTANE ÖZÜ KOMPLEKSİ
  Belirgin bir lenfatik drenaj etkisi gösterir.

KANITLANMIŞ ETKİ
1 aylik kullanim sonrasi*:
• basen bölgesinde 1.6 cm azalma hacmin azaltilmasi 1.6 cm ile.
• selülit görünümünde azalma (“portakal kabuğu” görünümünde % 9 azalma).
• daha pürüzsüz bir cilt (% 6,5 daha fazla dermal yoğunluk).
Enstrümantal klinik çalışmalar, NATURETHIC (Barcelona).

Kullanım şekli

Temizlenmiş cilde ve sorunlu bölgelere hızlı masaj hareketleri ile uygulayın. Uygulama sırasında ciltte ısınma etkisi yaratabilir. Kalıcı bir etki için, ürünün arka arkaya en az 20 gün boyunca günde iki kez kullanılması ve ardından günde bir kez kullanmaya devam edilmesi önerilir.

satinal

ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler-VÜCUT BAKIM KREMİ

ENDEMIX VÜCUT BAKIM KREMİ

Kuru ve nemsiz ciltler için tam kapsamlı bakım: uçucu yağlar derinlemesine besler, nemlendirir ve gün boyu konfor hissi kazandırır.Fıstık, deniz topalak ve ketencik yağları içeren muhteşem kremsi bir dokuya sahip olan bu krem, kuru ve nemsiz ciltlere hayati öneme sahip olan nemi kazandırır ve hücreleri yararlı maddeler ile doyurur. Çilek ekstresi ve ENDEMIX™ bitki kompleksi cildin yenilenmesine yardımcı olur, yeniden rahatlık hissi kazandırır ve kadifemsi kılar. Anında emilir ve vücut üzerinde kolayca yayılarak tahrişlerin ortaya çıkmasını önler.

Kremi hafif masaj hareketleriyle temiz vücudunuza uygulayıp tamamen emilmesine izin verin.

satinal

Güneş Işınlarından Koruyan Vücut Nemlendirici SPF 30 - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Tanımlama

ENDEMIX bitki kompleksi içeren yumuşak nemlendirici UVA ve UVB ışınlarına karşı etkili bir koruma ve yumuşak bir bakım sağlar. Cildi foto-yaşlanmadan, yanıklardan ve hasarlardan güvenli bir şekilde korur. Habeş hardal yağı, E vitamini ve aynısefa yağı, cildi nazikçe koruyarak pürüzsüz ve yumuşak bir hale getirir.

Kullanım şekli

Güneşe veya solaryuma maruz kalmadan önce ve sırasında vücudun cildine eşit şekilde uygulayın. Ürünü gerek duyduğunuz durumlarda uygulayınız.

satinal

ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler- BAYANLARA ÖZEL BAKIM SERİSİ

ÖZEL HİSSETTİRİR...
Tanımlama

Yumuşak temizleyici jel cildi nemlendirerek ve koku giderici etki sağlayarak intim bölgedeki rahatsızlık hissinin ve nahoş kokuların giderilmesine yardımcı olur. Aktif maddelerin ENDEMIX™bitki ekstreleri kompleksi ile birleşimi cildin doğal korunmasını arttırır.

Kullanım şekli

Ürünün az bir miktarını su ile karıştırıp avuçlarınızın arasında köpürtün. Az miktarda jeli intim bölgesine uygulayıp ılık su ile yıkayın.

satinal

SPA Collection SEDİR VE ELMA ÖZLÜ

Sedir ve Elma Özlü El ve Vücud Temizleme Jeli :İpeksi dokuya sahip olan kremsi duş jeli asil sedir ve lezzetli elma aromaları ile zenginleştirilmiştir: cildi narin temizleme, nemlendirme ve yumuşatma. Değerli SEDİR YAĞI muhteşem bir şekilde cildi besler, antioksidan etkisini sağlar. ELMA SUYU cildi ferahlatır, anında canlandırıyor ve elastikliğini arttırıyor. KÖKNAR YAĞI, sıkılaştırılmış ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyenler için bir nimettir. Çünkü köknar yağı içeren ürünler kolajen oluşumunu teşvik eder ve cildin esnekliğini arttırır. Günlük kullanım için uygundur Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar ihtiva etmemektedir. Kullanım şekli Çok az miktarda jeli süger yardımı ile veya avucunuzda köpürtün, masaj haraketleri ile cildinize uygulayın. Bol miktarda ılık su ile durulayın.

Sedir ve Elma Özlü Bitkisel Vücud Nemlendirici :Narin dokuya sahip olan nemlendirici süt mükemmel olarak emilerek ve cildi yumuşatarak vücut üzerinde asil sedir ve lezzetli elma aromasını bırakır. HER BİR ÜRÜNÜN KALBİNDE: Değerli SEDİR YAĞI muhteşem bir şekilde cildi besler, antioksidan etkisini sağlar. ELMA SUYU cildi ferahlatır, anında canlandırıyor ve elastikliğini arttırıyor. KÖKNAR YAĞI, sıkılaştırılmış ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyenler için bir nimettir. Çünkü köknar yağı içeren ürünler kolajen oluşumunu teşvik eder ve cildin esnekliğini arttırır. Günlük kullanım için uygundur. Kullanım şekli Nemlendiriciyi hafif masaj hareketleri ile temiz (kuru veya nemli) cildinize uygulayıp emilmesine izin verin.

Sedir ve Elma Özlü Şeker Vücüt Peelingi :Doğal şeker ve kıyılmış sedir fıstığı kabuğu ile narin bir scrube cilde harika bir pürüzsüzlük ve kadifemsilik kazandırır. Muhteşem shea ve fıstık yağları nemlendirici özelliklere sahiptir, değerli sedir yağı mükemmel şekilde cildi besler ve vitaminlere doyurur. Asil sedir ve sulu elma aroması cilt bakımını zarif bir zevk haline getirir! HER BİR ÜRÜNÜN KALBİNDE: Değerli SEDİR YAĞI muhteşem bir şekilde cildi besler, antioksidan etkisini sağlar. ELMA SUYU cildi ferahlatır, anında canlandırıyor ve elastikliğini arttırıyor. KÖKNAR YAĞI, sıkılaştırılmış ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyenler için bir nimettir. Çünkü köknar yağı içeren ürünler kolajen oluşumunu teşvik eder ve cildin esnekliğini arttırır. Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar ihtiva etmemektedir. Kullanım şekli Dairesel masaj hareketleri ile peelingi dirseklere, dizlere ve tabanlara özel dikkat göstererek nemli vücudunuza uygulayın. Cildinizi bol ılık su ile yıkayıp havlu ile kurulayın. Peelingden sonra SPA Collection nemlendiricisini kullanın.

satinal

SPA Collection - YABAN ÇİLEĞİ VE YEŞİL ÇAY ÖZLÜ

Yaban Çileği ve Yeşil Çay Özlü El ve Vücud Temizleme Jeli :İpeksi dokulu krem-jelin olgun çileklerin duyusal aroması ferahlatıcı yeşil çay notalarını da taşıyor: cildi narin temizleme, nemlendirme ve yumuşatma. Ürünün temelini lüks shea ve fıstık yağları, canlandırıcı yeşil çay yaprağı ekstresi, ayrıca mükemmel nemlendirici ve besleyici özellikleri olan çilek ve ahududu ekstreleri oluşturur. HER BİR ÜRÜNÜN KALBİNDE: YEŞİL ÇAY EKSTRESİ detoks etkisi sağlayan doğal antioksidan. ÇİLEK MEYVE EKSTRESİ cildi mükemmel bir şekilde besler. Vitaminlerle zengin AHUDUDU MEYVE EKSTRESİ, cilt hücrelerine uyandırıcı ve yenileyici etkiyi sağlar. Günlük kullanım için uygundur Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar ihtiva etmemektedir. Kullanım şekli Çok az miktarda jeli süger yardımı ile veya avucunuzda köpürtün, masaj haraketleri ile cildinize uygulayın. Bol miktarda ılık su ile durulayın.

Yaban Çileği ve Yeşil Çay Özlü Bitkisel Vücut Nemlendiricisi : Cilt bakımını gerçek bir keyife dönüştürür! Narin dokuya sahip olan bakım sütü cildi yumuşatarak ve besleyerek vücut üzerinde şehvetli çilek ve ferahlatıcı yeşil çay aromasını bırakır. Ürünün temelini lüks shea ve fıstık yağları, canlandırıcı yeşil çay yaprağı ekstresi, ayrıca mükemmel nemlendirici ve besleyici özellikleri olan çilek ve ahududu ekstreleri oluşturur.HER BİR ÜRÜNÜN KALBİNDE:YEŞİL ÇAY EKSTRESİ detoks etkisi sağlayan doğal antioksidan.ÇİLEK MEYVE EKSTRESİ cildi mükemmel bir şekilde besler.Vitaminlerle zengin AHUDUDU MEYVE EKSTRESİ, cilt hücrelerine uyandırıcı ve yenileyici etkiyi sağlar.Günlük kullanım için uygundur. Kullanım şekli: Nemlendiriciyi hafif masaj hareketleri ile temiz (kuru veya nemli) cildinize uygulayıp emilmesine izin verin.

Yaban Çileği ve Yeşil Çay Özlü Şeker Vücüt Peelingi : Doğal şeker ve olgun meyvelerin ezilmiş çekirdekleri ile narin bir scrube cilde harika bir pürüzsüzlük ve kadifemsilik kazandırır. Muhteşem shea ve fıstık yağları nemlendirici özelliklere sahiptir. Yeşil çayın ferahlatıcı notaları ile vurgulanan duygusal çilek aroması, cilt bakımını zarif bir zevk haline getirir!HER BİR ÜRÜNÜN KALBİNDE:YEŞİL ÇAY EKSTRESİ, yaşlanmayı önleyen ve detoks etkisi olan doğal bir antioksidandır.ÇILEK EKSTRESI cildi derinlemesine besler ve ışıltı kazandırır.Vitaminlerle zengin AHUDUDU MEYVE EKSTRESİ, cilt hücrelerine uyandırıcı ve yenileyici etkiyi sağlar.Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar ihtiva etmemektedir. Kullanım şekli:Dairesel masaj hareketleri ile peelingi dirseklere, dizlere ve tabanlara özel dikkat göstererek nemli vücudunuza uygulayın. Cildinizi bol ılık su ile yıkayıp havlu ile kurulayın. Peelingden sonra SPA Collection nemlendiricisini kullanın.

satinal

BODY KREM

BODY LAB

Selülit önleyici konsantre -

Yenilik: BrownSlim kompleksi bel boyutlarını ve “portakal kabuğunun” kalçalar üzerindeki etkisini azaltarak eğitimin etkinliğini artırır. Bitki kompleksi lenfatik drenaj görevi görür, P vitamini kılcal ağın geçirgenliğini azaltır, sarmaşık özü kan dolaşımını aktive eder.

BrownSlim - kilo kaybında devrim
Doğal kozmetik kompleksi kahverengi yağ dokusu üzerinde etki yönlendirdi. Kompleks, alg undaria pinnate (veya wakame) ve Garcinia cambogia özütlerine dayanmaktadır.

BrownSlim, adipositleri (yağ hücreleri) aktive etmeye ve yeniden programlamaya yardımcı olur, işlevlerini enerji tasarrufundan yanmaya değiştirir ve ayrıca yeni yağ birikimini en aza indirir.
X50 molekülü , yağların sentezine ve birikmesine katılan hücrelere etki eder. Doğrudan adipositlere etki eden X50, lipit sentezini azaltır ve cilt yüzeyinde "portakal kabuğunun" hacmindeki bir azalmaya ve yumuşatmaya yansıyan hücre şişmesini önler.
Ivy özü kan dolaşımını aktive eder, lokal iltihabı azaltır, selülit önleyici özelliklere sahiptir (cilt dokularında su birikmesini önler). P vitamini kılcal duvarların geçirgenliğini azaltır.

Yüksek konsantrasyonda arnika, mürver, kestane ve iğne ekstraktlarının kompleksi belirgin bir lenfatik drenaj etkisine sahiptir: deride mikro dolaşımı iyileştirir, durgun fenomenlerin oluşumunu önler ve fazla sıvıyı gidermeye yardımcı olur.

Kahverengi yağ dokusu nedirhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png");">❓
İnsanlarda iki tip yağ dokusu vardır: beyaz ve kahverengi. Beyaz doku enerji depolarken, kahverengi ısı üreterek vücut sıcaklığını düzenlemeye yardımcı olur. Bir yetişkinde, beyaz yağ dokusunun içeriği kahverengi miktarını önemli ölçüde aşar.

BrownSlim kozmetik varlığı, adipositlerin (yağ hücreleri) aktive edilmesine ve yeniden programlanmasına yardımcı olur, işlevlerini enerji depolamaktan (“beyaz” yağ) yakmaya (“kahverengi” yağ) kadar değiştirir ve yeni yağ birikimini en aza indirir.

Basitçe söylemek gerekirse, 300 kcal yakmak için yaklaşık 5 km koşmanız gerekir. “Kahverengi” yağı (veya kahverengi yağ dokusunu) aktive ederseniz, sadece TV izlerken aynı şeyi yapar!

Uygulamahttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f53d.png");">🔽
Hafif masaj hareketleriyle vücudun problemli bölgelerine uygulayın. Güçlü bir ısınma etkisine sahiptir. Art arda en az 20 gün boyunca günde 2 kez kullanılması, ardından etkisini korumak için günde 1 kez kullanılması önerilir

Bacak jeli

satinal

#401803

Bu bitkisel kriyojel, ayaklardaki yorgunluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Uçucu yağların sakinleştirici etkisi ve anında bacaklara kazandırdığı serinlik hissi, ayak kaslarınızın gevşemesine ve yorgunluk ile kırgınlık hissinin yok olmasına yardımcı olur.

Sibirya balsam koleksiyonu-Masaj Balsamı

satinal

# 401806
250 ml

Aromalı balsam rahatsız edici bedensel hislerin hafiflemesine, egzersiz ve ağırlık kaldırma sonrası yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur. Zengin bitki ekstreleri kompleksi ile köknar yağı ürüne aromaterapi, ısıtıcı ve canlandırıcı etki kazandırır.

 

 • 1
 • 2

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir