Experalta Platinum İce Touch Yüz Maskesi

satinal

Bitki özleri ve hardal yağı içeren bir soğutma etkili maske cildinizi anında uyandırır, yorgunluk izlerini siler, şişliği azaltır . Arnica çiçek özü , kılcal duvarı güçlendirmeye yardımcı olur. Tere çiçekleri özünün yaşlanma karşıtı etkisi vardır, cilt dokusunu iyileştirir. Biyolojik olarak kullanılabilir bakır, magnezyum ve çinko formlarının da sıkılaştırıcı ve yenileyici etkisi vardır.Maskeyi uyguladıktan sonra, cilt elastikiyet kazanır, tazelenir, yüzün ovalli daha belirgin hale gelir.


 Temizlenmiş yüze ve boyuna uygulayın, 10 dakika bekleyin. Bol suyla yıkayın. .
Haftada 2-3 kez uygulayın.

Experalta Platinum Ultra Narin Temizleyici Krem

satinal


#409977

100 ml hacimde yaşlanma karşıtı olarak formülize edilmiş ürün günlük cilt temizliğinizi keyfe dönüştürmek için birebirdir. Temizleyici krem sabun bazlı temizleyicileri kullanamayan hassas ciltler için ultra narin şekilde formüle edilmiştir. İçeriğindeki keten tohumu ve Sibirya Sediri yapı sayesinde cilde ekstra yumuşaklı sağlamaktadır. Diğer yandan Altay reishi mantarı ekstresinde yer alan zengin antioksidan bileşenler sayesinde cildi kurutmadan, besleyerek narin şekilde temizlemektedir. Ciltte kalan kozmetiklerin yıpratıcı etkisi de bu ürün sayesinde nazikçe temizlenmektedir.

Hidrofilik Yüz Temizleme Yağı - Experalta Platinum

satinal

# 408368
200 ml
Özenli temizleme: hidrolipid ve pH dengelerini korur. En hassas ciltler için bile idealdir. Düzenli cilt ve makyaj temizleyici yağ, doğal yağlar ve su temelinde formüle edilmiştir. Hoş bir emülasyonu oluşturan bu ürün yağlılık hissi bırakmadan cildinizi mükemmel olarak temizler. Kuru ve hassas ciltler için idealdir. Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar, sentetik boyalar ve kokular ihtiva etmemektedir.PEG (polietilen glikol) içerir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

Experalta Platinum Tonik-Softner

satinal

# 408253
200 ml
Hafif dokulu ferahlatıcı ve yumuşatıcı ürün.Cildin anında nemlenmesini ve ışıldamasını sağlayarak başka nemlendirici ürünlerin etkisini arttırır. Gençleştirici etkili tonik softener cilt temizleme ritüelini ideal olarak tamamlar: yatışrırır, yumuşatır, yeniler ve daha sonraki bakıma hazırlayarak krem ve serumun etkinliğini arttırır. 

Experalta Platinum. Sıkılaştırma Etkili Yüz Serumu

satinal

# 404325
10 ml

Sibirya şizandry ekstresi ve arı sütü ile zenginleştirilmiş lüks pürüzsüzleştirici etkili serum cildin yenilenmesini, yüz ovalinin toparlanmasını, yaşlı cildin esnekliğinin ve genel durumunun iyileşmesini teşvik eder. Keçisedefotu, tinder mantar ve yosunlar gibi bitkisel bileşenleri cildin nemlenmesini ve kırışıklıkların giderilmesini teşvik eder, yüzünüze tazelik kazandırır.

YENİLİKÇİ X50 PHOTOGLOW BİLEŞENİ yüz hatlarını belirginleştirir, cilt yoğunluğunun ve kalınlığının artmasını teşvik eder, cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir.

 

Experalta Platinum. Hücresel Yenileme Gece Kremi

satinal

# 404323
50 ml

Hacim etkili geliştirilmiş biyo-lifting formülü kırışıklıkların düzgünleştirilmesine yardımcı olur. Sonuç: cilt daha pürüzsüz ve sıkılaşmış, yüz hatları ise daha net görünür. Cildin hızlı yenilenmesini teşvik eden zeytin, shea, susam yağları, yaşlanma karşıtı biyo-peptitler kompleksi, şakayık, amaranth ve Hercai menekşeler ekstreleri içerir. 

Experalta Platinum. Gözenek sıkılaştırıcı etkili Yüz Peelingi

 

satinal

#

408371

100 ml hacimde piyasaya sunulan lüks peeling tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olmakla birlikte tahrişe yatkın ve hassas ciltler için ekstra yumuşak şekilde formüle edilmiştir. Yumuşak ve derinlemesine kademeli temizlik için ürün oldukça mükemmel sonuçlar vermektedir. Ölü hücreleri nazikçe temizlerken ciltte yağlanmaya ve cilt problemlerine neden olan fazla sebumu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede cilt gözenekleri açılmakta, nefes almaya başlayan cilt çok daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz olmaktadır. Ayrıca ürünün sıkılaştırıcı özelliği sayesinde ciltte açık gözeneklere bağlı pürüzler giderilmektedir.

Experalta Platinum. Canlandırıcı Etkili Ultra Hafif Yapılı Gündüz Kremi

satinal

# 404320
50 ml

Paha biçilemez biyo-peptitler kompleksi, Gotu Kola ve Sibirya deniz topalağı ekstreleri cildin derinden nemlendirilmesini ve beslenmesini sağlar, yaşlanmış cildin yenilenmesine yardımcı olur. Artık birkaç hafta içinde yüzünüz daha genç görünür : kırışıklıklar düzgünleşir, yüz ovalı daha net, cilt teni ise daha pürüzsüz bir hal alır. 

  • 1
  • 2

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir