ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler- BESLEYİCİ EL KREMİ

ENDEMIX™ bitki kompleksi içeren besleyici krem el cildini etkili olarak nemlendirerek yumuşak, pürüzsüz ve kadifemsi kılar. Küçük yaraların iyileşmesini hızlandırır, cildin esnekliğini ve elastikiyetini korumaya yardımcı olur.Boswellia reçinesi belirgin antienflamatuar etkiye sahip olmanın yanı sıra çevrenin ve ev kimyasallarının olumsuz etkilerini azaltır.Fıstık yağı cildi canlandırır ve besler, pullanmayı ortadan kaldırır ve pigment lekelerinin gelişmesini önler.Kremi temiz cilde uygulayın, tamamen emilene kadar hafif masaj hareketleriyle ovun. Ürünü gerek duyduğunuz durumlarda uygulayın.

satinal

SPA Collection EL KREMLERİ

1.Taze Yulaf & Pirinç Yağı El Kremi: Hafif bir dokuya ve yulaf ile pirinç kepeğinin narin aromasına sahip olan krem cilde mükemmel rahatlık, beslenme ve yoğun nemlenme sağlar.
Seyahat sırasında, işte ve evde vazgeçilmez bir yoldaşınızdır!
•  Pirinç kepeği yağı cildin yaşlanmasını önler ve elastikiyetini arttırır. Nemlendirici, iyileştirici ve yumuşatıcı etkiye sahiptir.
•  Yulaf ekstresi cilt durumunu önemli ölçüde iyileştirir ve kuruluğu hızla azaltır. İlk kullanımdan itibaren mutlak bir rahatlık ve nemlenme hissi verir. 7 gün* boyunca düzenli kullanımdan sonra cildin doğal parlaklığını yeniden kazandırır.
•  PP vitamini hücresel yenilenmeyi teşvik eder, kollajen sentezini hızlandırır, cildin doğal pürüzsüzlüğe ve esnekliğe kavuşmasına yardım eder.Etkili bir şekilde nemlendirir.Cildi yumuşatır ve rahatlatır.Yapışkanlık hissi bırakmadan anında emilir.Kullanım şekli :Kremi temiz ellerinize uygulayıp tamamen emilene kadar hafif masaj hareketleri ile ovalayın. Ürünü gerek duyduğunuz durumlarda uygulayın.

2.Kekik & Adaçayı El Kremi : Hafif bir dokuya ve yabani kekik ve misk adaçayının taze yaz aromasına sahip olan krem cilde mükemmel rahatlık, beslenme ve yoğun nemlenme sağlar. Seyahat sırasında, işte ve evde vazgeçilmez bir yoldaşınızdır! Kekik hidrolatı cildi canlandırır, rejenerasyon ile yenilenme süreçlerini uyarır. Çevrenin olumsuz etkilerine (kirlenme, sıcaklığın ani değişiklikleri, vb.) maruz kalan cildin günlük bakımı için uygundur. Misk adaçayı uçucu yağı cilt tonusunu ve esnekliğini destekler, mikrosirkülasyonu artırır, hücre yenilenmesini uyarır, cildi yumuşatır ve canlandırır. Adaçayı moral yükseltir. PP vitamini cildin yenilenmesini teşvik eder, kollajen sentezini hızlandırır, cildin doğal pürüzsüzlüğe ve esnekliğe kavuşmasına yardım eder. Cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Cildi canlandırır ve aydınlanmasını teşvik eder. Yapışkanlık hissi bırakmadan anında emilir. Kullanım şekli Kremi temiz ellerinize uygulayıp tamamen emilene kadar hafif masaj hareketleri ile ovalayın. Ürünü gerek duyduğunuz durumlarda uygulayın.

3.AHU DUDU VE MİNE ÇİÇEĞİ EL KREMİ: Hafif bir dokuya ve olgun ahududu ile limonlu yer minesinin çekici aromasına sahip olan krem cilde mükemmel rahatlık, beslenme ve yoğun nemlenme sağlar. Seyahat sırasında, işte ve evde vazgeçilmez bir yoldaşınızdır!Yer minesi hidrolatı yorgun ve strese maruz kalmış cildin doğal güzelliğini ve pürüzsüzlüğünü hızla yeniden kazandırır. Ahududu ekstresi uzun süreli nemlendirme sağlar, içeriğinde bulunan doğal meyve asitleri ise cildin ışıldamasına yardımcı olur. PP vitamini cildin yenilenmesini teşvik eder, kollajen sentezini hızlandırır, cildin doğal pürüzsüzlüğe ve esnekliğe kavuşmasına yardım eder. Cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Cildi canlandırır ve aydınlanmasını teşvik eder. Yapışkanlık hissi bırakmadan anında emilir. Sulu ahududu ile taze mine çiçeğinin pırıl pırıl yemiş-narenciye aroması! Kullanım şekli Kremi temiz ellerinize uygulayıp tamamen emilene kadar hafif masaj hareketleri ile ovalayın. Ürünü gerek duyduğunuz durumlarda uygulayın.

satinal

Canlandırıcı El Kremi

satinal

# 404863
75 ml
Harika doğal maddeler ile zenginleştirilmiş olan yoğun el kremi ellerinizi besleyerek çevrenin olumsuz etkilerinden korur. Esansiyel yağ asitlerini yüksek konsantrasyonlarda içermesi nedeni ile deniz topalak yağı cildi yumuşatarak cildin doğal dengesini yeniden kazanmasına yardımcı olur, cildi tekrardan pürüzsüz ve esnek kılar. Allantoin cildi yatıştırarak tahrişlerin ortadan kalkmasını teşvik eder. 

Sibirya Kuşburnu Özlü El ve Tırnak Kremi

satinal

# 403443
75 ml
El ve tırnak bakımı; Bu ürün cildin pürüzsüz olmasını teşvik eder, kremin içeriğinde yer alan keratin tırnakların bakımını sağlayarak güçlenmesini ve kırılganlığının önlenmesini teşvik eder. 

 

El ve Tırnak Kremi SİBİRYA GİNSENGİ / Siberian Ginseng Hand and Nail Cream 75 ml

satinal

# 402588 75 ml
Besleyici formül ellerinizi canlandırır ve yumuşatır. Hafif yapısına sahip olan krem yapışkanlık hissini bırakmadan anında emilir. Sibirya gingseni ekstresi ve Virjinya ardıcı uçucu yağı ile zenginleştirilmiş besleyici formül cildin iyileşmesini ve pürüzsüzleşmesini teşvik eder. Formülün içerdiği keratin tırnakların güçlenmesine yardımcı olur.

 

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir