ZENGİN İÇERİKLİ YÜZ KREMİ - Bionética

 

BIONETICA EPIGENETIC ULTRA ZENGİN NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ

CİLT TONUNUN EŞİTLENMESİ, ESNEKLİK, KIRIŞIKLIKLARIN DÜZLEŞMESİ 
Zengin bir dokuya sahip krem, cildin mikro rölyefini iyileştirir: yüz hatları daha net, cilt ise daha pürüzsüz bir hal alır. Kolajen ve elastin liflerinin mimarisini restore ederek cilt yoğunluğunu yeniden kazandırarak yüz hatlarını yumuşatır ve şekillendirir. Devrim niteliğindeki bileşen PhytoCellTec™ genetik programa, bireysel duruma ve cildinizin ihtiyaçlarına odaklanarak kök hücrelerini korur ve gençliğin verdiği çalışma modlarını uzatır.

YENİLİKÇİ BİLEŞENLER İLE 7 GÜNDE HIZLI ETKİ : AQUALANCE™ su rezervelerini restore edebilir ve hücrelerdeki optimal su içeriğini koruyabilir. Cildin suyu tutma yeteneğini arttırır ve hücreleri dehidrasyona karşı oldukça dirençli bir hale getirir.SEPIVITAL™ MOLEKULÜ, C ve E vitaminlerinin moleküllerinin stabilitesini sağlar. Bu sayede ayrı bir formda veya karışımlarda kullanılmasına kıyasla bu vitaminlerin etkinlikleri 15 kat artış gösterir.• Anti-age etkiye sahiptir.• Foto yaşlanmayı önler.• Cildin detoksunu sağlar.• Sakinleştirici ve iltihap önleyici bir etkiye sahiptir.• Cilt ekosistemini korur.• Akne oluşumunu tetikleyen bakterilerin çoğalmasını yavaşlatır.BONT-L PEPTIDE Botoks'a etkili enjeksiyon dışı bir alternatiftir. Kas kasılmalarının engelleyicisi . Kırışıklıkların ortalama azalması %38'dir.SWT-7 (SWERTİA EKSTRESİ):– yaşa bağlı incelmiş olan cildi etkileyerek epidermisin kalınlığını arttırır,– dikey ve yatay kırışıklıklar ile mücadele eder,– dudak ve göz konturlarına bakım sağlar,– cilt sarkmaları ile mücadele eder,– rujun dağılıp yayılması riskini ve dudak çevresi kırışıklıklarının derinliğini azaltır,– kümülatif etki.Ana eylem:– Artık 7 gün sonra cilt yüzeyinin dikey kırışıklıklar ve cilt dokusu üzerinde hızlı restorasyon/gençleşme etkisi ***.– Ruj akmasında 2 kat*** oranında azalma (ilk uygulamadan itibaren).– 7 günlük kullanım*** sonucunda daha belirsiz dudak çevresi kırışıklıkları ve dudak kenarı eğimleri ("marionette" çizgileri) .
Benzersiz ambalaj: yenilikçi koruma
Klasik bir kutunun estetiğini, temassız krem dağıtım yöntemi sayesinde ürünün oksidasyona karşı tam korunmasını birleştiren dünyadaki ilk gelişme.
Gerekli miktarda kremi çıkarmak için parmağınızı pompa boyunca kaydırın.
Slayt-hareketiniz ne kadar uzun olursa o kadar fazla ürün çıkarırsınız.

Kullanım şekli : Sabah ve/veya akşam saatlerinde az miktarda kremi hafif masaj hareketleri ile temiz yüzünüze uygulayın.

satinal

Etiketler: siberıan wellness, ciltbakımı, siberanüyelik, kırışıklık, güzellik, üyeliksiberian, güzelliksırları, fatmakalafatsiberian, siberiankayıt, siberianwellness, siberianwellnessüyelik, siberianfatmakalafat, siberianwellnessfatmakalafat, siberiandoğal, siberianüyeligi, siberiangüzellik, kökhücre, sarkma, olguncilt, BIONETICA, EPIGENETİK

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir