Total Güzellik Serumu - Bionética

BIONETICA EPIGENETIC GÜZELLİK SERUMU

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN TASARLANMIŞTIR.

Total güzellik serumu cilt hücrelerine enerji kazandırır, çalışmalarını sistematik olarak destekleyerek yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını geciktirir. Doğru cilt mimarisini restore ederek kolajen ve elastin sentezini aktive eder. Devrim niteliğindeki bileşen PhytoCellTec™ genetik programa, bireysel duruma ve cildinizin ihtiyaçlarına odaklanarak kök hücrelerini korur ve gençliğin verdiği çalışma modlarını uzatır.

SONUÇ: 15 GÜNDE HIZLI ETKİ, ESNEK, KADİFEMSİ VE IŞILTILI BİR CİLT.
YENİLİKÇİ BİLEŞENLER :MINIPORYL™ (kırmızı yonca ekstresi) - gözenekler için minimizer; gözeneklerin anında farkedilir uzun süreli büzülmesi. ETKİ:Aşırı sebum üretimini azaltır• Gözenek boyutunu azaltır• Cilt dokusunu ve yüzeyini pürüzsüzleştirir• Sadece 15 günde hızlı bir etki.Sepivital™ molekulü, C ve E vitaminlerinin stabil formu olarak vitaminlerin ayrı formlarda veya karışımlarda kullanılmasına kıyasla 15 kat daha fazla etkilidir.• Güçlü bir antioksidan koruma sağlar.• Kuperoz belirtilerini azaltır.• Foto yaşlanmayı önler.• Cildin detoksunu sağlar.• Sakinleştirici ve iltihap önleyici bir etkiye sahiptir.AQUALANCE™ su rezervelerini restore edebilir ve hücrelerdeki optimal su içeriğini koruyabilir. Cildin suyu tutma yeteneğini arttırır ve hücreleri dehidrasyona karşı oldukça dirençli bir hale getirir.SEPIVITAL™ MOLEKULÜ, C ve E vitaminlerinin moleküllerinin stabilitesini sağlar. Bu sayede ayrı bir formda veya karışımlarda kullanılmasına kıyasla bu vitaminlerin etkinlikleri 15 kat artış gösterir.• Anti-age etkiye sahiptir.• Foto yaşlanmayı önler.• Cildin detoksunu sağlar.• Sakinleştirici ve iltihap önleyici bir etkiye sahiptir.• Cilt ekosistemini korur.• Akne oluşumunu tetikleyen bakterilerin çoğalmasını yavaşlatır.

Benzersiz ambalaj: yenilikçi koruma. Klasik bir kutunun estetiğini, temassız krem dağıtım yöntemi sayesinde ürünün oksidasyona karşı tam korunmasını birleştiren dünyadaki ilk gelişme.Gerekli miktarda kremi çıkarmak için parmağınızı pompa boyunca kaydırın.

Kullanım şekli :Sabah ve/veya akşam saatlerinde az miktarda serumu hafif masaj hareketleri ile temiz yüzünüze uygulayın.

satinal

ULTRA HAFİF YÜZ KREMİ - Bionética

BIONETICA EPIGENETIC ULTRA HAFİF NEMLENDİRİCİ KREM

YAĞLI VE KARMA CİLT TİPLERİ İÇİN TASARLANMIŞTIR.
Cilt tarihinizi "okuyabilen" bakım – yenilikçi hücre yenilenmesi
Hafif dokulu krem sürekli nemlenme sağlar, cildi canlandırır ve aydınlatır, ışıltı kazandırır, cildi yeniden yapılandırır, rölyefini iyileştirir. Devrim niteliğindeki bileşen PhytoCellTec™ genetik programa, bireysel duruma ve cildinizin ihtiyaçlarına odaklanarak kök hücrelerini korur ve gençliğin verdiği çalışma modlarını uzatır.
Klinik olarak kanıtlanmıştır.

YENİLİKÇİ BİLEŞENLER İLE SADECE 15 GÜNDE HIZLI ETKİ.Aşırı sebum üretimini azaltır• Gözenek boyutunu azaltır• Cilt dokusunu ve yüzeyini pürüzsüzleştirir• Sadece 15 günde hızlı bir etki***Sepivital™ molekulü, C ve E vitaminlerinin stabil formu olarak vitaminlerin ayrı formlarda veya karışımlarda kullanılmasına kıyasla 15 kat daha fazla etkilidir.• Güçlü bir antioksidan koruma sağlar.• Kuperoz belirtilerini azaltır.• Foto yaşlanmayı önler.• Cildin detoksunu sağlar.• Sakinleştirici ve iltihap önleyici bir etkiye sahiptir.BOREALINE EXPERT (kırmızı akça ağaç kabuğu ekstresi)Kollajen ve elastin üretimini uyarır, cildi onararak ve yeniden yapılandırarak sıkı ve esnek bir hale GELMESİ sağlanır.

Benzersiz ambalaj: yenilikçi koruma
Klasik bir kutunun estetiğini, temassız krem dağıtım yöntemi sayesinde ürünün oksidasyona karşı tam korunmasını birleştiren dünyadaki ilk gelişme.
Gerekli miktarda kremi çıkarmak için parmağınızı pompa boyunca kaydırın. Slayt-hareketiniz ne kadar uzun olursa o kadar fazla ürün çıkarırsınız.
Kullanım şekli :Sabah ve/veya akşam saatlerinde küçük miktarda serumu hafif masaj hareketleri ile temiz yüzünüze uygulayın.

satinal

ZENGİN İÇERİKLİ YÜZ KREMİ - Bionética

 

BIONETICA EPIGENETIC ULTRA ZENGİN NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ

CİLT TONUNUN EŞİTLENMESİ, ESNEKLİK, KIRIŞIKLIKLARIN DÜZLEŞMESİ 
Zengin bir dokuya sahip krem, cildin mikro rölyefini iyileştirir: yüz hatları daha net, cilt ise daha pürüzsüz bir hal alır. Kolajen ve elastin liflerinin mimarisini restore ederek cilt yoğunluğunu yeniden kazandırarak yüz hatlarını yumuşatır ve şekillendirir. Devrim niteliğindeki bileşen PhytoCellTec™ genetik programa, bireysel duruma ve cildinizin ihtiyaçlarına odaklanarak kök hücrelerini korur ve gençliğin verdiği çalışma modlarını uzatır.

YENİLİKÇİ BİLEŞENLER İLE 7 GÜNDE HIZLI ETKİ : AQUALANCE™ su rezervelerini restore edebilir ve hücrelerdeki optimal su içeriğini koruyabilir. Cildin suyu tutma yeteneğini arttırır ve hücreleri dehidrasyona karşı oldukça dirençli bir hale getirir.SEPIVITAL™ MOLEKULÜ, C ve E vitaminlerinin moleküllerinin stabilitesini sağlar. Bu sayede ayrı bir formda veya karışımlarda kullanılmasına kıyasla bu vitaminlerin etkinlikleri 15 kat artış gösterir.• Anti-age etkiye sahiptir.• Foto yaşlanmayı önler.• Cildin detoksunu sağlar.• Sakinleştirici ve iltihap önleyici bir etkiye sahiptir.• Cilt ekosistemini korur.• Akne oluşumunu tetikleyen bakterilerin çoğalmasını yavaşlatır.BONT-L PEPTIDE Botoks'a etkili enjeksiyon dışı bir alternatiftir. Kas kasılmalarının engelleyicisi . Kırışıklıkların ortalama azalması %38'dir.SWT-7 (SWERTİA EKSTRESİ):– yaşa bağlı incelmiş olan cildi etkileyerek epidermisin kalınlığını arttırır,– dikey ve yatay kırışıklıklar ile mücadele eder,– dudak ve göz konturlarına bakım sağlar,– cilt sarkmaları ile mücadele eder,– rujun dağılıp yayılması riskini ve dudak çevresi kırışıklıklarının derinliğini azaltır,– kümülatif etki.Ana eylem:– Artık 7 gün sonra cilt yüzeyinin dikey kırışıklıklar ve cilt dokusu üzerinde hızlı restorasyon/gençleşme etkisi ***.– Ruj akmasında 2 kat*** oranında azalma (ilk uygulamadan itibaren).– 7 günlük kullanım*** sonucunda daha belirsiz dudak çevresi kırışıklıkları ve dudak kenarı eğimleri ("marionette" çizgileri) .
Benzersiz ambalaj: yenilikçi koruma
Klasik bir kutunun estetiğini, temassız krem dağıtım yöntemi sayesinde ürünün oksidasyona karşı tam korunmasını birleştiren dünyadaki ilk gelişme.
Gerekli miktarda kremi çıkarmak için parmağınızı pompa boyunca kaydırın.
Slayt-hareketiniz ne kadar uzun olursa o kadar fazla ürün çıkarırsınız.

Kullanım şekli : Sabah ve/veya akşam saatlerinde az miktarda kremi hafif masaj hareketleri ile temiz yüzünüze uygulayın.

satinal

Derin Temizlik Yüz Maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Tüm cilt tipleri için derinlemesine temizlik ve güçlü detoks. Güçlü "buharlı" termo-etki

Temizlenmeye yeni bir yaklaşım: termo-etki formülü kirleri giderir ve gözeneklerin daralmasına katkıda bulunur, porselen ve deniz kili yağ bezlerinin çalışmasının düzenlenmesine katkıda bulunur, bitki ekstreleri kan mikrosirkülasyonunu kızlandırır. ENDEMIX™ kompleksi, gençliğin hücresel düzeyde korunmasını sağlar.

TEMİZLEME VE DETOKS
Porselen kili (kaolin) cildi toksinlerden ve sebum fazlalıklarından temizler, yağ bezlerinin çalışmasını düzenler ve gözenekleri sıkılaştırır.
Deniz kili temizler, toksinleri giderir, kan dolaşımını hızlandırır, tahrişi azaltır, canlandırır, cilt tonunu ve rengini pürüzsüzleştirir.
Kafur yağı güçlü antibakteriyel ve antienflamatuar etkiye sahiptir. Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir, gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur ve sebum üretimini düzenler.

satinal

Güneş Işınlarından Koruyan Yüz Kremi SPF 50 - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Cildin yaşlanmasına ve pigmentasyona karşı çok etkili koruma, yumuşak cilt bakımı sağlar. ENDEMIX kompleksi, panthenol ve aynısefa ekstresi içeren krem çevrenin olumsuz etkileri ile başa çıkmaya yardımcı olur. Yüksek performanslı filtreler UVA ve UVB ışınlarına karşı güvenilir koruma sağlar. Tüm cilt tipleri için uygunduri

Kullanım şekli

Temiz cilde sabah saatlerinde hafif masaj hareketleri ile gündüz kreminden sonra veya sokağa çıkmadan 20 dakika önce yüzünüze uygulayınız.

Yenileyici Göz Kremi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

KOENZİM Q10, NARÇEKİRDEĞİ YAĞI, HYALÜRONİKASİT BİLEŞİNİ HARİKALAR YARATIYOR!

Koenzim Q10 içeren göz kremi, göz çevresinin kapsamlı bakımını sağlar. Göz çevresinin renk tonlamasının düzenlenmesine yardımcı olurken yorgunluk izlerinin ortadan kaldırılmasına destek olur ve nemlendirir.

Kullanım şekli

Az miktarda ürünü göz çevrenize tamamen emilene kadar uygulayınız.En iyi sonuç için 4 hafta boyunca sabah ve gece uygulayınız

satinal

Güneş Işınlarından Koruyan Yüz Kremi SPF 50 - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Foto yaşlanma ve pigmentasyona karşı çok etkili koruma, yumuşak cilt bakımı.

Cildinizi nemlendirirken, lekelenmesine karşı çok etkili koruma sağlar, yumuşak cilt bakımı sunar. ENDEMIX kompleksi, panthenol ve aynısefa ekstresi içeren krem çevrenin olumsuz etkileri ile başa çıkmaya yardımcı olur. Yüksek performanslı filtreler UVA ve UVB ışınlarına karşı güvenilir koruma sağlar.

Kullanım şekli

Sabah saatlerinde hafif masaj hareketleri ile gündüz kreminden sonra veya sokağa çıkmadan 20 dakika önce yüzünüze uygulayınız.

satinal

Besleyici Yüz Maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Deniz topalağı, habeş hardalı ve kara kimyon doğal yağları cildi besler ve canlandırıcı nem ile doyurur, rahatlık hissi verir.

Deniz topalağı ve kimyon yağları ile hafif kremsi maske cildin etkili bir şekilde beslenmesine, yenilenmesine ve elastikiyetinin artırılmasına yardımcı olur. Ürün özellikle göz çevresi, boyun ve dudak üstünü hedef alarak ipeksi ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza destek olur

Kullanım şekli

Maskeyi temiz yüzünüze uygulayıp 15–20 dakika bekletin.Maske artıklarını yumuşak bir peçete ile çıkarın veya daha yoğun bir etki için ciltte bırakın. İsteğiniz üzerine bu maske boyun, eller ve göz çevresindeki ciltler ve, bunun yanı sıra gece kremi olarak da kullanılabilir.

satinal

Matlaştirma yüz maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Porselen ve yeşil killerin hedefe odaklı yardımı: etkili gözenek temizleme ve yağlı parlaklığa karşı koruma.

Yağlı parlaklıktan kurtulun: cildinize gün boyu güzellik ve tazelik kazandırın!

İki çeşit kil (porselen ve yeşil) gözenekleri etkin bir şekilde temizleyerek matlaştırıcı etki sağlar.
Cadı fındığı çam ve kekik hidrolatları cildi tazeler ve canlandırır, yağ bezlerinin çalışmasının düzenlenmesine katkıda bulunur.
Ginseng ve ginkgo biloba ekstreleri cildin güzel ve genç kalmasını destekler, sedir ve shea yağları mükemmel yumuşatır, biyoyararlanabilen formdaki folik asit ekstresi cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur

Kullanım şekli

Göz çevresine değmeden temiz cildinize uygulayıp 5-7 dakika bekletin. Bol miktarda ılık su ile durulayın. Saç maskesini haftada bir defa veya her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

satinal

Yenileme Yüz Maskesi - ENDEMIX™ kompleksi içeren kozmetik ürünler

Büyük şehirlerdeki stres koşullarında yüz cildi için doğal bakım. Doğal bileşenler hücreleri onararak ve yenileyerek cildi belirgin olarak iyileştirir.

Yorgun ciltler için doğal kurtuluş! Hücre yenilenmesi sürecini başlatır, büyük şehirlerdeki stres koşullarında mükemmel etki göstererek çevrenin olumsuz etkilerinden korur.

PÜRÜZSÜZ YÜZ RENGİ
Ginseng ve ginkgo biloba ekstreleri cildin drenaj kabiliyetlerini arttırarak kan mikrosirkülasyonunu hızlandırır, kılcal damar duvarlarını güçlendirir, kılcal varis belirginliğini azaltır.

STRESE KARŞI KORUMA
Çinko, cildin lokal bağışıklık sistemini iyileştirir.
Kalsiyum, lipit üretimini düzenleyerek cildin kurumasını ve incelmesini önler.
Biyoyararlanabilen formdaki folik asit yaşamsal gücü arttırır ve su-mineral dengesini tekrardan kazandırarak esnekliğin artmasına katkıda bulunur.
Sedir ve shea yağları, lipid bariyerini normalleştirir ve cildi yumuşatır.

ERKEN YAŞLANMAYA KARŞI KORUMA
ENDEMIX™ kompleksi, cildin yenilenme hızını (yeni epidermal hücrelerin büyümesini) %26.6* oranında artırır.
* In vitro şartlarında yapılan testler ile kanıtlanmıştır.

  • Antistres Maske: büyük şehirlerin ritminde yaşayanlar için.
  • Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur

Ürün, yabani bitkiler, soğuk preslenmiş bitki yağları, yüksek kaliteli esansiyel yağlar temelinde förmüle edilmiştir. GDO içermez. Çevre dostu konserve sistemleri kullanılarak tasarlanmıştır. En yüksek biyolojik aktiviteye sahip olan yüksek kalitede biyo-parçalanabilir hammaddelerden üretilmiştir.
Parabenler, SLS, SLES, sülfatlar, ftalatlar, mineral yağlar ve petrolün damıtma ürünlerini içermez.

  • Formülün maksimum doğallığı ve yeni nesil çevre dostu biyobozunur koruyucularının kullanılması ürünün kısa raf ömrünü belirler: 18 ay.
  • Alerjik reaksiyonları önleyebilmek ve yüksek ölçüde aktif ekstrelere ve yağlara karşı olası hoşgörüsüzlüğü belirlemek için, kozmetik ürünün dirseğin iç bölgesinde test edilmesini öneririz.
Kullanım şekli

Göz çevresine değmeden temiz cildinize uygulayıp 10–15 dakika bekletin. Maske kalıntılarını su ile durulayın veya peçete ile silin. Haftada 1-2 kez veya ihtiyaç duyduğunuz durumlarda kullanın.

satinal

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir