Hakkımızda

1996 yılında Novosibirsk’te kurulan Siberian Wellness, çok uzun zamandır parfümler, cilt bakım ürünleri ve takviye edici gıdalar üretiyor. Üretilen ve satışa sunulan tüm ürünlerin FDA onaylı ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil pek çok ülkede satışa sunuluyor olması firmanın alanında ne kadar etkin olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Sibirya’nın muhteşem doğasından elde edilen kaliteli ürünlerin, son teknoloji cihazlar yardımıyla eşsiz formüllerle harmanlanması sonucu ortaya çıkan sağlık ve güzellik ürünleri 300’e yakın adette 65’ten fazla ülkede kullanıcısına sunuluyor. Tecrübe ile bilimin özgün formüller ile birleşmesi neticesinde elde edilen bu ürünlerin içinde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmaması da cezbediciliğin bir başka noktasını oluşturuyor. Siberian Wellness, neredeyse 25 yıldır inovatif bir gelişim hareketi sergileyerek doğal bir çözüm arayışında olanlara en etkin sonuca ulaşmanın yolunu gösteriyor.

Siberian Wellness Türkiye

Kısa bir süre önce Türkiye piyasasında kendine yer edinen Siberian Wellness göstermiş olduğu gelişim ile bu alanda ülkemizde ne kadar iddialı olduğunu kanıtlamıştır. Henüz tam analmı ile bilinmemesi ve yeni girdiği piyasada kendine sağlam bir yer edinmesi insanlara bir anlamda çok büyük de bir imkanın sunulmasına yol açıyor.

Temelinde ekip kurma prensibine dayalı olarak sunulan Siberian Wellnes ürünleri Avrupa’da oldukça aktif bir şekilde gelişim gösterirken ülkemizde henüz yeni olması nedeni ile ekip kurulup gelişim sağlanmasına çok müsaittir. Siberian Wellness’ın aktif faaliyet gösterdiği ülkelerdeki ekip liderlerinin gerçekleştirilen satışlardan 10 Euro’yu bulabilen primler elde etmesi ise firmanın ekip çalışmasına ne denli önem verdiğini gösteren bir unsurdur. Farklı ülkelerde 23 yıldır sürdürmüş olduğu hizmetleri hiçbir zaman aksatmayan ve sürekli gelişen Siberian Wellness, ülkemizde de pek çok kişinin kariyer hedefleyebileceği bir firma konumunda yerini kısa süre önce almıştır.

Tüm etkenler göz önüne alındığında Siberian Wellness’ın daha önceki ülkelerde bulunan referanslarının oldukça etkili olduğundan söz etmek mümkün oluyor. Sunulan ürünlerin sahip olduğu kalite belgeleri ve tüm prosedürlere uygunluğu bakanlık tarafından denetlenmesi ile de birleşince firmanın tam anlamı ile güvenilir ve kaliteli hizmet verdiğinden rahatlıkla söz edilebiliyor.

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir