Merhaba ben Fatma Gönül Kalafat, asıl işim  güzellik uzmanlığı olup, 13 yıllık kozmetik sektörü ve ilaç sektöründe iş tecrübem var. Mersin de doğdum ve hala burda oturuyorum. Güzellik Uzmanlığı (estetisyen) ile birlikte networkmarketing yapıyorum.
Çünkü hepimizin hayatında bir B planı olması gerek ve hepimizin ek gelir ihtiyacı var.
Hele bayansak ayaklarımız yere sağlam basmalı.
Türkiye'de 5 yıldır var olan ama NETWORK  olarak son zamanlar da hızla atağa geçerek büyüyüyen Dünya'da 65 ülkede satışı olan ve 23. Yıl dönümünü Türkiye'de kutlayan SİBERİAN WELLNESS firması ile çalışıyorum.  Ürün içeriği ve üretiminde doğaya, insana değer veren anlayışı, etik işleyişi, pazarlama planı ile fark yaratıyor. 

Mersin başta olmak üzere
👉 Sivas
👉 İstanbul
👉 Ankara
👉 Antalya
👉 İzmir
👉 Almanya
👉 Balıkesir
👉 Bursa

Ve bir çok ilde ekip arkadaşlarım bulunmakta sizlerde ek gelir sahibi olmak ve bitkisel içerikli ürünler kullanmak isterseniz mesaj bırakmanız yeterli.
Hepinize saygı ve sevgiler.

Bana Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar/mesajlar SAVCILIĞA verilecektir

Etiketler: ciltbakımı, güzellik, network, siberanciltbakımı, ciltonarıcı, krem, güzelliksırları, fatmakalafatsiberian, evdegüzelkal, güneşkremi, siberianfatmakalafat, siberianwellnessfatmakalafat, networkmarketing, experaltaplatinum, tonlayıcıkrem, bbkrem, cilttemizleyici, gözçevresikremi, olguncilt, ciltkremi, atopikcilt, ciltuzmanı, lekelicilt, güneşlekesi, yağlıcilt, karmacilt, normalcilt, güzellikuzmanı, bacakkremi, ciltdetoksu, ciltsorunları, sağlıklıcilt, ciltbakımıvegüzellik, vücutkremi, elkremi, bitkiselelkremi, pratikciltbakımları, evdeciltbakımı, ciltlekesi, ciltbakımıönerileri, güzellikpüfnoktaları, kapatıcıkrem, güzelkadınlar, yüzkremi, endemix, gözkremi, gündüzkremi, gecekremi, güneşlosyonu, güneşkoruyucu, güneşkoruyucukrem, güneşkoruyuculosyon

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir