GÜNEŞ KREMLERİ NEDEN VE NASIL KULLANILMALI?

Son yıllarda cilt kanserinin artmasına sebep olarak,  güneşin zararlı ışınları, hava kirliliği, yanlış beslenme gibi birçok etken sayabiliriz.  Bu etkenlerin en önemlisi olan zararlı güneş ışınlardan ve hava kirliliğinden (eğzoz dumanları, sigara dumanı, cam yansıması, yapay ışık ) korunmak çok önemli... Peki, bu kadar önem arzeden güneş kremleri cilt bakım rutininize dahil mi? Güneş kreminizi doğru kullanmakta mısınız?

Unutmayın ki, doğru uygulama korunma açısından en önemli etkendir. Cildinizin sağlığı buna bağlıdır. Kendinize bir iyilik yapın ve güneş kremi alırken 30 SPF ve üzeri,  hem UVA hem de UVB içeren bir ürünü tercih ediniz. Ayrıca her mevsim koruyucu ürün kullanmakta fayda var. Bunu yaşam biçimi haline getirmek cilt sağlığımız için çok önemlidir, temiz ve nemlendirilmiş cildinize güneş kremini uygulayınız. Dışarı çıkmadan 20-25 dakika önce uygulanması ayrıca  önemlidir. Yaz aylarında yüz haricinde dekolte, eller gibi açıkta kalan bölgelere de mutlaka uygulanmasını tüm uzmanlar tavsiye etmektedir.

SAĞLIK VE GÜZELLİKLE...

CİLT BAKIMINDA MASAJIN ÖNEMİ

Eğitimler çok yoğun bu ara...öğrenmenin sonu yok! MASAJ EĞİTİMİNDE ELLER ÇOK ÖNEMLİ. Bu konu ile ilgili çok güzel kısa bir makaleyi paylaşmak istedim:)
"Büyükanne, ağrı ile nasıl baş ediyorsun?"

"Ellerimle canım. Bunu zihninle yaptığın zaman, ağrı rahatlamak yerine daha da kuvvetlenir."

"Ellerinle mi, büyükanne?"

"Evet. Ellerimiz ruhumuzun antenleridir. Dikiş dikerek, yemek yaparak, resim yaparak, toprağa dokunarak veya onu dünyaya şarkıyla seslendirerek ellerini hareket ettirdiğin zaman, en derin kısmına ilgilenme işaretleri gönderirler ve ruhun sakinleşir. Bu şekilde ruhun bunu göstermek için, artık ağrıyı göndermek zorunda olmaz."

"Eller gerçekten önemli mi?"

"Evet kızım. Bebekleri düşün: dünyayı, dokunmaları sayesinde tanırlar. Yaşlı insanların ellerine baktığın zaman, eller onların yaşamlarını bedenin diğer kısımlarından daha çok anlatır. El ile yapılan her şey kalp ile yapılır, çünkü bu gerçekte şöyledir: eller ve kalp birbirine bağlıdır. Masörler bunu bilir: Başka bir insanın bedenine elleriyle dokundukları zaman, derin bir bağlantı yaratırlar. Aşıkları düşün: Elleri temas ettiği zaman, birbirlerini en yüce şekilde severler."

"Ellerim büyükanne... bunları uzun zamandır bu şekilde kullanmadım"

"Onları hareket ettir kızım, onlarla yaratmaya başla ve içindeki her şey hareket eder. Ağrı geçip gitmez. Ama o en iyi şaheser olur. Ve artık incitmez. Çünkü özün ile ilgilenmeyi başardın"

Elena Barnabé
.
#ciltbakımı #masaj #güzellik #sağlık #eğitim #ciltsorunları #kandolaşımı #estetisyen

Güzellik Ağız bakımı Di̇ş macunları

Günlük kullanım için ferahlatıcı diş macunu İnanılmaz faydalı, inanılmaz taze!
Acılı chinotto portakalı, egzotik lemongrass ve mükemmel manolya nefesinizi etkin bir şekilde tazelemenin yanı sıra diş taşı oluşumunu engeler.
Doğal enzim papain, Manolya ekstresi, Lemongrass, Etkili bir konsantrasyonda (%10) olan ksilitol, L-arginin,Yeşil çay, Yabani portakal suyu Florür içermez.
Günlük kullanım için kompleks diş macunu Rengarenk, güzel, çilekli!
Etkili bir konsantrasyonda (%10) olan ksilitol, Manolya ekstresi, Doğal enzim papain, Yuvarlak çilek tohumları, L-arginin, Kırmızı kil, Çilek suyu Hidroksibenzoik ve gallik asitler yara iyileşmesine katkıda bulunur, klorojenik asit antibakteriyel, antienflamatuar ve antioksidan özelliklere sahiptir.
 Florür içermez, Parabenler içermez, SLES/SLS içermez.
 Kar beyazı tebessümleri için Simsiyah bir diş macunu! Odun kömürü temiz ve kar beyazı diş minesinden sorumludur, yaban mersini ekstresi ise diş etlerini korur ve lezzet büyüsü katar.
Doğal enzim papain, Odun kömürü, L-arginin, Yeşil çay, Manolya ekstresi, Lemongrass, Yaban mersini, Etkili bir konsantrasyonda (%10) olan ksilitol. Florür içermez , Parabenler içermez , SLES/SLS içermez"
#cultyfree #vegan #dişmacunu #toothpaste #siberianwellnessturkey #siberianwellness #fatmakalafatsiberian #ağızsağlığı #müşteriol #danışmanol #sınırsızkazanç #indirimliürünler #onlinemağaza #onlinekataloğ #doğal #siberianhealth #ücretsizüyelik #onlinealışveriş

satinal

Body Compliment- Experalta Platinum-THE BODY LAB CELLULITE SPOT TOPICAL CONCENTRATE ile FİT OL!

✅ Diyetinize destek
✅ Tatlı krizlerinizi durdurmaya destek
✅ Dengeli zayıflamanıza destek
✅ Ödemlerinizi atmanıza destek
✅ Sıkılaşıp, kas yapmanıza destek
✅ Metobolizmanızın çalışmasına destek
✅Bağırsak floranızın sağlığına destek
✅Selülit sorunlarınıza kanıtlanmış etki ile destek
KISACA SÖYLEMEK GEREKİRSE BİRAZ İRADE, BİRAZ DİYET, BİRAZ HAREKET VEEE BODY COMPLIMENT, BODY LAB İLE SAĞLIKLI, FİT BİR VÜCUDA KAVUŞMAK HİÇ ZOR DEĞİL!!!

satinal

 

Body Compliment-Chromlipaza. Krom ve Bitkeler İçeren Takviye Edici Gıda

 Krom bileşikleri iştahı azaltmaya yardımcı olur, . Tatlı krizini engeller. Karbonhidratların hücrelerde hızla enerjiye dönüşmesine yardımcı olur ve  metabolizmanın hızlı çalışmasına katkıda bulunur. Body Complıment. Chromlıpaza Krom Ve Bitkeler İçeren Takviye Edici Gıda, karbonhidratlardan yararlanmayı aktive eden, yağlara dönüşmelerini engelleyen ve kontrolsüz tatlı isteğini başarıyla baskılayan doğal bir komplekstir.

• Krom normal makro besin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunur.
• Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir.

Kullanım şekli

Yetişkinler günde 1 defa 1 kapsül yemeklerle veya su ile almalıdır.

satinal

Active Fiber. Pektin, Kitosan, Lif ve Bitkiler İçeren Takviye Edici Gıda - Body Compliment

İçeriğinde bulunan elma pektini, turunçgil lifi, kitosan ve bitkiler ile beslenmenizi takviye edin. Karbonhidrat ve şekeri birbirine bağlar, açlık duygusunu bastırır, hızlı doygunluğu arttırır. Barğırsakta fazla yağı ve kolesterolü bağlar. Karbonhidrat ihtiyacını azaltır. Şeker seviyesini düşürür .Kullanım şekliYetişkinlerin günde 2 defa 3’er kapsülü yemeklerle veya suyla tüketmesi tavsiye edilir.

Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. 

satinal

Formula 4 N.V.M.N #500020 Sağlık BAĞIŞIKLIK Formula 4 N.V.M.N Taurin İçeren Takviye Edici Gıda

Lütfen dikkatli okuyun. Şu zorlu süreçte içinden geçtiğimiz zaman için en çok ihtiyacımız olan bağışıklık sistemimizi güçlendirici NOVAMİN
Patentli Formül Yüksek oranda A, E, C, vitaminleri ve Taurin içerir! Virüsten korunmak için yardımcı olur. Grip, soğuk algınlığı ve mevsim geçişlerinde, bağışıklığa ekspres müdahale eder . Çooook güçlü antioksidandır . Yüksek dozda uygulanan ilaç tedavilerinde bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür Novamin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır, kaliteli hücreleri gıdalayarak destekler. SAĞLIK OLSUN.

satinal

 

Elemvitals. Magnesium with Siberian Herbs / Bitki ve Magnezyum İçeren Takviye Edici Gıda

Magnezyum vücut için aslında hayati bir önem taşır. Çünkü kandaki şekerin enerjiye dönüşmesine yardımcı olur, vücuttaki enzimleri harekete geçirir. Nörolojik sinyal iletimini sağlar. Kaliteli uykuya hasret misiniz? Sabahları uyandığınızda kendinizi hiç uyumamış gibi yorgun mu hissediyorsunuz? O zaman yatmadan önce bir tane magnezyum için derim.Ben içiyorum. Farkı hissedeceksini

satinal

Elemvitals. Iron with Siberian Herbs / Bitki, Demir ve Vitaminler İçeren Takviye Edici Gıda

Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminler taşımaktadır. Ginseng, Çin tıbbının çok meşhur bir bitkisidir. Bitkinin kan basıncını düzenleyici, kalp kuvvetlendirici, kolesterol seviyesini düşürücü, merkezi sinir sistemini uyarıcı ve özellikle yorgunluğu giderici özelliği vardır. Ayrıca iştah açıcı ve cinsel gücü kuvvetlendirici etkisi bulunmaktadır.Ginseng'in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür.Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır.Sibirya Ginsengi, pek çok derde deva bir bitkidir. Kısaca faydalarından bahsedecek olursak;* Hafızayı ve bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır.* Zihinsel olarak, yoğun çalışan kişilerin kullanması, uygun görülmüştür.* Stres durumunda da yararlıdır.* Rusya’da yapılan çalışmalar, Sibirya ginsenginin vücudun dayanıklılığını ve enerjisini artırdığını ortaya çıkarmıştır. Çernobil faciasından sonra radyasyonun etkisini azaltmak için çevre halkına Sibirya ginsengi verilmiştir.ÖNEMLİ UYARILAR : Hamilelik ve emzirme döneminde, kesinlikle, kullanılmamalıdır. Kalp hastalığı olanlar, doktor kontrolünde kullanmalıdır. Uyarıcı ve güçlendirici etkisi nedeniyle, bazı kişilerde uykusuzluğa neden olabilir.Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de bilinmektedir.

satinal

Sorularınız için

Bana
Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz
Size en kısa sürede geri dönüş yapacağım
05056531144 Gereksiz ve rahatsız edici çağrılar SAVCILIĞA verilecektir